Rekomendacje

 • ania i michał

  Jeżeli chcecie, aby Wasze wesele było wyjątkowe i dostarczyło niezapomnianych wrażeń, wybór jest tylko jeden – Fabryka Uśmiechu gwarantująca zabawę na najwyższym poziomie. Razem z gośćmi jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności poprowadzenia imprezy przez chłopaków. Znakomita organizacja oraz pełen profesjonalizm. 100%-towa frekwencja na parkiecie, nieschodzący uśmiech i radość na twarzach gości w dniu wesela jak i teraz, na samo wspomnienie o nim, są tego najlepszym potwierdzeniem. Dziękujemy Fabryko za cudowny wieczór

  Ania i Michał

 • marta i wojtekCzy jest lepsza definicja dobrego wesela, jak tłumy na parkiecie i proszenie Dj-ów o jeszcze jedną godzinkę grania nad samym ranem, bo przecież gości się nie rozgoni? :) Chyba nie i tak naprawdę do pracy Fabryki Uśmiechu nie ma co więcej dodawać. Są gwarantem dobrej zabawy. Genialnie potrafią rozruszać towarzystwo w każdym wieku, a wspomnienie zabaw następnego dnia przyprawia o uśmiech, ale nie o rumieniec. Musimy przyznać, że głównie te zabawy przyprawiały nas o lekki stres, bo ich fanami nie jesteśmy. Ale zaufaliśmy chłopakom i się nie zawiedliśmy. Rewelacyjna i profesjonalna, pełna uśmiechu współpraca na sali weselnej. Jesteśmy w 100% zadowoleni i polecamy Fabrykę Uśmiechu, której raz jeszcze dziękujemy za świetną zabawę!

  Marta i Wojtek

 • miKI am American and my wife is Polish. It was important to us to have a party where both of our families and friends could get to know each other, integrate, have fun and  know what’s going on around them. Fabryka Uśmiechu made sure all of this happened:  there was lots of dancing, lots of games and lots of laughter! And everything in Polish and English! It was my first Polish wedding that I’ve attended and I am so glad it was my own. Thank you Fabryka Uśmiechu!

  Kevin (& Marzena)

 • Małgosia i Karol

  Po przyjeździe na salę weselną przywitał nas niezwykle radosny i promienny, a jednocześnie bardzo dostojny jegomość w cylindrze. Zrobiło to ogromnie pozytywne wrażenie na wszystkich przybywających gościach. Tak oto zaczęła się nasza weselna zabawa. Z każdą następną chwilą było coraz lepiej. Wesele poprowadzone zostało niezwykle kulturalnie i elegancko, a jednocześnie z ogromną dawką poczucia humoru. Jeszcze długo po zabawie wszyscy obecni rozpływali się w zachwytach nad duetem z Fabryki Uśmiechu mówiąc, że na tak fantastycznie poprowadzonym weselu jeszcze nigdy w życiu nie byli. Chciałoby się rzec, iż znalazło się „dla każdego coś dobrego”, a nasz kochany duet wręcz kipiał pozytywną i niespożytą energią do białego rana, czym zarażali wszystkich przybyłych gości, a zwłaszcza nas samych.

  Małgosia i Karol

 • Jeszcze długo po weselu wszyscy nasi goście wspominali i chwalili naszego wodzireja. Najczęściej słyszeliśmy, że zabawy były nie wymuszone i dające poczucie wesołości i relaksu. Dzięki niemu wesele było jednocześnie tradycyjne i nowoczesne.
  Przeważnie ciężko nam wytrwać na weselach do północy, ale na naszym weselu, dzięki licznym zabawom, które właściwie po raz pierwszy spotkaliśmy, czas mijał bardzo szybko i w przyjemnej atmosferze. Zabawa trwała niemalże do białego rana. Wielu znajomych mających weselne plany stwierdziło, iż ich przyjęcie na pewno nie obędzie się bez wodzireja! Dodatkowo, z naszej perspektywy, Marceli był uważnym słuchaczem naszych potrzeb, był super miły i kulturalny wobec nas i gości, a poza tym elegancko ubrany. Jest fantastycznym rozmówcą, wesoły, profesjonalny, elastyczny i najwyraźniej kocha to, co robi.

  Monika i Artur

 • Wyrazy najszczerszego uznania dla mistrzów czynu fabrycznego. 200% normy wykonane. Panom Mateuszowi i Dawidowi należą się dyplomy prawdziwych przodowników pracy. Goście rozgrzani do białości pląsali i wirowali w rytm muzyki puszczanej z głośników. Atmosfera dobrej zabawy nie pozwalała siadać nikomu aż do 4 nad ranem .
  Panowie prawdziwy majstersztyk w mistrzowskim wydaniu. To było nasze najlepsze wesele ;)
  Kamila i Bartek
 • Droga Fabryko, emocje ślubne powoli opadają, więc jesteśmy w stanie powiedzieć coś więcej niż 3 słowa na zdjęciu :) Bez wahania polecamy Was kolejnym parom – wesele było dla nas świetną zabawą i niesamowitym przeżyciem, a goście już podczas imprezy zachwycali się jej prowadzeniem i chwalą Was do teraz :) Zabawnie, niestandardowo, elegancko i – co ważne – beztrosko dla młodej pary. Jesteście rewelacyjni :)

  Ewa i Michał

 • Byliśmy na wielu weselach, jednak nigdy nie przeżylismy tak wspaniale poprowadzonej imprezy weselnej. Dlatego tym bardziej się cieszymy, że była to nasza uroczystość. Potwierdzają to również wszyscy nasi goście. Polecamy wszystkim narzeczonym Fabrykę jako gwarancję udanej imprezy!

  Kasia i Mateusz

 • Decydując się na skorzystanie z usług Fabryki Uśmiechu na naszym weselu trochę ryzykowaliśmy, gdyż nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji uczestniczyć w imprezie prowadzonej przez wodzireja. No i OKAZAŁO SIĘ! Wszystko było tak, jak zapewniał nas wodzirej Marceli: impreza prowadzona z klasą, wiele zabaw, których nie spotkaliśmy na żadnym innym weselu, bez żadnych  podtekstów  seksualnych itp. Mimo dusznej i bardzo ciepłej nocy oraz sali bez klimatyzacji, wodzirej Marceli był w stanie wyciągnąć na parkiet gości i sprawić, że na parkiecie dawali z siebie wszystko. Poza tym dbał także o najmłodszych, wszystkie dzieci na poprawinach pytały nas, dlaczego nie ma wodzireja, bo bez niego jest nudno. Dziękujemy.

  Agnieszka i Antek

 • Jeśli chcecie mieć wyjątkowe wesele z klasą, z mnóstwem niespotykanych zabaw i konkursów, to Fabryka Uśmiechu jest doskonałym wyborem. Goście ani przez chwilę nie schodzili z parkietu i cały czas zachwalali styl i pomysłowość duetu DJ-Wodzirej. W trakcie całej imprezy nie musieliśmy się przejmować sprawami organizacyjnymi w pełni zdając się na Fabrykę. Wodzirej sprawnie koordynował przebieg wesela, świetnie współpracował z obsługą sali i fotografem. Jednocześnie Panowie do maksimum wykorzystali logistyczne atuty naszej nietypowej sali weselnej jaką był XIX-wieczny fort. Tego wieczoru wielokrotnie usłyszeliśmy od naszych gości, że jest to najlepsze wesele, na jakim byli.

  Honorata i Przemek

 • Bal na 100 par, na którym nikt z przybyłych gości się nie nudził, poprowadziła Fabryka Uśmiechu w toruńskim Dworze Artusa. Mateusz i Marceli zauroczyli naszych Gości, którzy przybyli na Uroczystą Galę dla dzieci i wolontariuszy ze Stowarzyszenia WIOSNA. Nie lada wyczyn animować 200 osobową grupę, której przedział wiekowy wynosił 8 – 60 lat! Pomysł, pasja, radocha, frajda, profesjonalizm, solidność, bezkonkurencyjność – tak bym określiła to co Mateusz i Marceli sobą reprezentują! Nasi uczniowie nie mogą się już doczekać kolejnego spotkania z Chłopakami!

  Agnieszka Szczepańska – Koordynator Regionalny AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w Toruniu

   

 • Bardzo nie lubiliśmy przyjęć weselnych. Zawsze kojarzyły się nam one z panem z harmonią i podchmielonym konferansjerem-wokalistą udającym, że potrafi śpiewać, zapraszającym w dodatku co chwilę gości na poczęstunek. Dlatego organizując własne wesele chcieliśmy aby było ono nieco „inne” – zabawne, ale prowadzone z klasą. Mateusz z Fabryki Uśmiechu przekonał nas, że to jest właśnie to czego szukaliśmy. Dzięki pomysłom Fabryki Uśmiechu na integrację gości przy stołach oraz na parkiecie nasze wesele było ”inne” – ciekawe i pełne niespodzianek. Prowadzone na poziomie przez dżentelmena, który wie jak zachęcić do zabawy zarówno dzieci oraz osoby w starszym wieku. To wszystko przy akompaniamencie dobrze dobranej muzyki sprawiło, że nasi goście bawili się po prostu wyśmienicie.

  Agnieszka i Adam

 • Zaufaliśmy Fabryce Uśmiechu – i dobrze zrobiliśmy! Wykazali się ogromnym profesjonalizmem i charyzmą. Od razu złapali dobry kontakt z nami i naszymi gośćmi. Gdybyśmy mieli raz jeszcze organizować jakąś większą imprezę, na pewno znów wybralibyśmy Fabrykę Uśmiechu.

  Agnieszka i Kamil

 • Wybierając obsługę muzyczną wesela chcieliśmy czegoś niestandardowego, ale jednocześnie z klasą. I dokładnie to dostaliśmy. Pełen humoru sposób prowadzenia naszego wesela sprawił, że bawiliśmy się razem z gośćmi do białego rana. Możemy tylko polecić „Fabrykę Uśmiechu” wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość i profesjonalizm oraz liczą na dobrą zabawę!

  Agnieszka i Przemek

 • Jeśli ktoś chce się bawić z klasą, przy dobrej muzyce, bez obleśnych konkursów, za to z fantastycznymi zabawami…
  Jeśli ktoś szuka ludzi, którym w ciemno może powierzyć poprowadzenie jednego z najważniejszych dni w życiu…
  … to Fabryka Uśmiechu jest najlepszym wyborem!!!
  Nasi przyjaciele, gdy zabierają się za planowanie swoich wesel, zaczynają od telefonu do nas po numer telefonu do naszych Wodzirejów. Czy potrzeba lepszej rekomendacji? :)

  Laura i Mateusz

 • Poniżej znajduje się lista niektórych profesjonalnych produktów do wybielania stomatolodzy i specjaliści wyboru. (Rodzaju bielenia lub światła lasera jest w nawiasach). 1. BriteSmile (światło plazmą / dioda emitująca światło) 2. LaserSmile (laser Biolase) 3. LumaArch (światło halogenowe) 4. Rembrandt Sapphire (łuku plazmowego światła) 5. Powiększyć! (metalohalogenkowe światło) Każdy z tych systemów ma swoje własne wybielania stopień skuteczności.

  Ola i Greg

 • Wszyscy goście byli zaskoczeni i zachwyceni weselem z wodzirejem. Do dziś mówią nam, że to było najlepsze wesele na jakim byli. Brawo dla Fabryki Uśmiechu.

  Joanna i Krzysztof

 • Z klasą, ale z poczuciem humoru, energicznie i dostojnie. Takie prowadzenie wesela polecamy każdemu. Wodzireje z Fabryki Uśmiechu spisali się na medal!

  Karolina i Wojtek

 • Kochana Fabryko, byliście sensacją! Wszyscy goście są zachwyceni i pełni radosnych wspomnień. Para Młoda, raz jeszcze, dziękuje za najwspanialsze wesele ever! ;)

  Kasia i Łukasz